Concursul Național de Ambulanțe ed.VII-Sinaia 2016

Concursul Național de Ambulanțe 

editia a VII-a,  Sinaia 5-8 octombrie 2016

În acest an Serviciul de Ambulanță Judetean Prahova are onoarea de a organiza Concursul Național de Ambulanțe ediția a VII-a între 5-8 octombrie 2016.
Locatia concursului va fi Hotelul Mara-Sinaia unde au fost rezervate 125 camere.
Pagina oficială a concursului o găsiți aici.
Simpozionul este creditat cu 17 credite EMC pentru medici si 15 credite EMC pentru asistentii medicali
SAJ-uri participanteroll-up-concurs-participant
Descarcă materiale ședință tehnică
Centralizator cu SAJ-uri participante la concurs:
Nr. crt.InstitutieEchipaj C2Echipaj B2
1 SAJ Arad11
2SAJ Arges01
3 SABIF11
4 SAJ Bihor01
5SAJ Bistrita-Nasaud01
6SAJ Brasov11
7 SAJ Buzau01
8 SAJ Calarasi01
9 SAJ Cluj11
10 SAJ Galatu01
11SAJ Giurgiu10
12SAJ Gorj10
13 SAJ Hunedoara11
14SAJ Iasi11
15SAJ Maramures01
16SAJ Neamt11
17SAJ Salaj11
18SAJ Satu Mare10
19 SAJ Sibiu11
20SAJ Suceava01
21SAJ Timis11
22SAJ Tulcea01
23SAJ Vaslui11
24SAJ Vrancea01
Vă așteptăm cu drag,
Comitetul de organizare
Clasament final echipaje C2.
Nr. crt.Echipaj C2Punctaj TraumaPunctaj SVAPunctaj final
Locul 1SAJ Timis83.0062.0072.50
Locul 2SAJ Cluj74.0063.2568.62
Locul 3SABIF50.5067.5059.00
4SAJ Iasi57.0053.2555.12
5SAJ Sibiu41.0056.0048.50
6SAJ Hunedoara42.7552.7547.75
7SAJ Satu Mare43.7527.2535.50
8SAJ Vasluidescalificat60.0030.00
9SAJ Brasovdescalificat53.2526.62
10SAJ Neamtdescalificat53.2526.62
11SAJ Araddescalificat050.75
12SAJ Salajdescalificat44.2522.12
13SAJ Giurgiudescalificatdescalificatdescalificat
14SAJ Gorjdescalificatdescalificatdescalificat
Presedinte,
Dr. Ipatie Madalin
Clasament final echipaje B2.
Nr. crt.Echipaj B2Proba TraumaProba SVAPunctaj final
Locul 1SABIF61.5074.2567.87
Locul 2SAJ Vrancea80.7549.7565.25
Locul 3SAJ Vaslui67.2555.5061.37
4SAJ Suceava53.2555.7554.50
5SAJ Galati43.7558.7551.25
6SAJ Timis45.0048.2546.62
7SAJ Cluj53.0036.7544.87
8SAJ Hunedoara41.2542.7542.00
9SAJ Arges55.509.2532.37
10SAJ Bihor44.5020.2532.37
11SAJ Tulceadescalificat60.7530.37
12SAJ Buzaudescalificat47.523.75
13SAJ Iasidescalificat41.2520.62
14SAJ Neamtdescalificat35.7517.87
15SAJ Bistrita-Nasauddescalificat30.2515.12
16SAJ Brasov16.506.2511.37
17SAJ Maramuresdescalificat21.510.75
18SAJ Araddescalificat16.58.25
19SAJ Calarasidescalificatdescalificatdescalificat
20SAJ Salajdescalificatdescalificatdescalificat
21SAJ Sibiudescalificatdescalificatdescalificat
Presedinte,
Dr. Ipatie Madalin
8420 Total vizitatori 6 Azi
Distribuie: